در مسابقه سرود ویدئوی «فانوس شب» شرکت کنید
1397/7/10
فراخوان سرودی ماوا؛
در مسابقه سرود ویدئوی «فانوس شب» شرکت کنید
هر فرد می‌تواند با گرفتن ویدئو از اجرای سرود «فانوس شب» در مسابقه شرکت کند و شانس خود را برای دریافت جوایز در نظر گرفته شده امتحان کند.

 

شرایط ارسال اثر:
هر فرد می‌تواند با گرفتن ویدئو از اجرای سرود «فانوس شب» در مسابقه شرکت کند و شانس خود را برای دریافت جوایز در نظر گرفته شده امتحان کند.
حتی ویدئوی ارسالی می تواند با گوشی مویابل و یا یک دوربین ساده ضبط شده باشد و همراه با مشخصات کامل صاحب اثر برای ادمین کانال سروش سفیرآفتاب یا بر روی لوح فشرده برای مرکز ماوا ارسال شود.
 
دریافت فایل ها:
علاقه مندان سرودی کشور می توانند فایل بی کلام سرود به همراه متن شعر و کلیه موارد مورد نیاز را در اینجا دانلود کنند. 
ابتدا فایل های تولید شده مسابقه را دانلود کنید، سپس همراه با گروه خود، سرود را تمرین کرده و در محلی مناسب آن را اجرا کنید، با کمترین امکانات مانند موبایل هم می توانید از اجرای خود و حواشی آن تصویربرداری کنید و برای ما ارسال نمایید. 
 
موارد انتخاب بهترین اجرا و تصویربرداری:
همخوانی مناسب گروه سرود
انتخاب محل مناسب برای اجرای سرود
استقبال مردمی خوب از اجرای سرود
تصویربرداری مناسب که گویای موارد فوق باشد.
 
مقررات عمومی:
برای شرکت کنندگان در این مسابقه محدودیت سنی تعیین نشده است و مخاطبان بدون هرگونه محدودیت سنی می توانند در این رقابت شرکت کنند. 
سفیرآفتاب از دریافت آثار ارسال شده بعد از موعد مقرر معذور است.
آثاری که شامل ایده تصویری می باشند و از جذابیت های بصری در ویدئوی خود بهره برده اند از امتیازهای بالاتری برخوردار خواهند شد.
 
تقویم برگزاری:
آخرین مهلت ارسال آثار: 8 آبان ماه 1397
 آخرین مهلت ارسال ویدئو به مسابقه 8 آبان است. شرکت کنندگان در این مسابقه می توانند آثار خود را به نشانی ماوا ارسال یا از طریق سروش و تلگرام طلایی به ادمین کانال سفیرآفتاب @safir_aftab ارسال و تایید ثبت ویدئو خود را بگیرند.
 
جوایز برگزیدگان:
مقام اول ( 30 میلیون ریال) 
مقام دوم (20 میلیون ریال)
مقام سوم ( 10 میلیون ریال)
 
شماره تماس: 88996759       فکس: 88996758