سفیر آفتاب


نماهنگ «سفیر آفتاب» روایت اربعین از نگاه نوجوانان و دانش آموزان است که یک «زیارت نیابتی» را به تصویر می کشد. این نماهنگ به همت مرکز ماوا تولید شده است و به دلیل همزمانی ایام اربعین و روز دانش آموز این اثر با محوریت دانش آموزان تولید شد. حمیدرضا مراوندی تهیه کننده این نماهنگ با اشاره به تاکید رهبر انقلاب برای استفاده از قالب سرود عنوان کرد: در این اثر سعی کردیم از فضای سرود در این پروژه کمک بگیریم تا تاثیر بیشتری هم در انتقال معنا و هم در تعمیق کردن فرهنگسازی داشته باشد.گروه سرود : ندای ثامن سرپرست گروه : عرفان جوادی کارگردان : امیر عباس شیرانی آهنگساز و تنظیم کننده و میکس و مسترینگ : احسان جوادی شاعر : قاسم صرافان تهیه کننده : حمید مراوندی نوازنده فلوت عربی : پرویز وزیری نوازنده سه تار : مجتبی تقی پور نوازنده ارکست زهی : ارکست زهی

ندای ثامن تهران
گروه سرود
گروه سرود ندای ثامن تهران از سال 1395 فعالیت رسمی خودش را به سر پرستی عرفان جوادی آغاز کرد. این گروه زیر نظر مجموعه ی علمی و فرهنگی ثامن الائمه (علیه السلام ) تهران منطقه 14 میباشد.
عرفان جوادی تشکیل این گروه را بر پایه تاکید رهبری راجع به اهمیت سرود می داند و می گوید: یکی از آرمان های مهم این گروه سرود، گرایش جوانان و نوجوانان به سرودهایی با مضامین مذهبی و ارزشمند میباشد.
Text to Identify
متن امنيتي جديد
102 نظر در انتظار تاييد
HD 1080
HD 720
480