یاذالکوفیه


«سیدحسن نصرالله درباره عماد مغنیه فرمودند که او از بین نرفته و خون او در رگ‌های بقیه جوان‌های حزب الله جریان دارد.»

هدف «ماوا» از ساخت این کلیپ زنده کردن یاد شهید «عماد مغنیه» و همچنین به رخ کشیدن واقعیت امروز مقاومت حزب الله بود.

داستان نماهنگ در تل آویو اتفاق می‌افتد و در آن یک خیابان از اسرائیل به طور کامل به نمایش در می‌آید. ماجرا از این قرار است که یکی از جوانان مقاومت، عکس شهید عماد مغنیه را روی ساختمانی مهم در قلب تل آویو حک می‌کند و با همین اتفاق، رعب و وحشت تمام شهر را فرا می‌گیرد.

هر شهر یک سری ساختمان مهم و اساسی دارد. در اسرائیل هم ساختمان دانشگاه تل آویو یکی از مهمترین ساختمان‌های شهر است و ثبت عکس شهید عماد مغنیه روی این ساختمان اتفاق مهمی‌تلقی می‌شود. در ادامه می‌بینیم که یک جوان اسراییلی صبح از خواب بیدار می‌شود و در اخبار حالت فوق العاده را می‌بیند و نگران می‌شود. و وقتی از خانه بیرون می‌رود هر جا را که نگاه می‌کند عماد مغنیه را می‌بیند. در نماهنگ «یاذالکوفیه» بصورت نمادین نشان داده می‌شود که تمامی‌شهر از عناصر مقاومت پر شده و پیروزی نزدیک است. این مفهوم با نشان دادن اتوبوسی حامل جوان‌های آماده به رزم در نماهنگ دنبال می‌شود که راننده این اتوبوس هم "عماد مغنیه" است.

"عماد مغنیه"  و جوانان وارد قدس می‌شوند و ساکنین قدس که قبلا از آن جا رانده شده بودند به زمینی که باید در آن زندگی کنند بازمی‌گردند.این کلیپ برای اولین بار در سالروز شهادت عماد مغنیه و در مراسم یادبودی که در زاویه بیروت برگزار شد رونمایی شده و پس از آن در المنار و یوتیوب پخش شد و در مدت کمی‌بازخوردهای خوبی از مخاطبان در پی داشته است.  نماهنگ هفت دقیقه‌ای «یا ذالکوفیه» یا «ای صاحب چفیه» به همت ماوا با موضوع مقاومت و تداوم راه اسطوره‌های مقاومت از جمله شهید عماد مغنیه تولید شد.

Text to Identify
متن امنيتي جديد
102 نظر در انتظار تاييد
HD 1080
HD 720
480